Media o nas – czyli nasza ściana prawie sławy.

Media o nas-czyli nasza ściana prawie sławy.

źródło: materiały GSP RP

Nie jestem osobą żądną sławy, pieniędzy, laserów i pochwał od wszystkich. Jestem normalnym facetem z przyziemnymi ambicjami i kosmicznymi marzeniami. To co wyróżnia mnie z tłumu to specyficzne umiejętności takie jak: bezproblemowe odnajdywanie się w każdej sytuacji, spontaniczna komunikatywność i nurkowanie. Nurkowanie to główny temat mojego życia. Robię to zawsze na 100%, inaczej się nie da. Oprócz szkoleń i nurkowania rekreacyjnego zajmuję się nurkowaniami nietypowymi związanymi z działalnością Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. I właśnie te działalności interesują niektórych dziennikarzy. Pod tym tekstem znajdziecie artykuły związane z tym co robiłem w Tajlandii i w Polsce. Nie jestem głównym bohaterem każdego z nich, ale w każdym miałem swój udział. Zapraszam do lektury.

 

Wywiad w TVP 2 w lipcu 2021

Pytanie na śniadanie! #PnŚ A w nim My!
Wspólnie z Ewą Gocławską mieliśmy przyjemność odpowiadać na pytania Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej, na temat nurkowania i snorkelingu w Naszym pięknym Kraju. Myślę, że popłynęliśmy z tematem śpiewająco.
LINK

Zapraszam do lektury wywiadu którego udzieliłem dziennikarce lokalnej giżyckiej gazety.

O nurkowaniu i mazurach czyli o tym co nas łączy.

http://gizycko.wm.pl/603259,Na-Mamry-wracam-z-radoscia-Tu-jest-moj-podwodny-dom.html?fbclid=IwAR3H23_DEEHlocUWkNLx2QOnxqMhUnxM6ynwPCTMXijuk300A9NxWMBYlh0

 

 

Dziennikarz Onetu, Marcin Wyrwał nagrał reportaż pracy Grupy Specjalnej Płetwonurków RP, która zajmuje się wyszukiwaniem i wyławianiem ciał z trudno dostępnych miejsc.

Jest to ostatni odcinek sezonu 2-ego. Marcin dokładnie przyglądał się pracy GSP RP „od kuchni”. Miałem przyjemność pomóc chłopakom-bohaterom w tej konkretnej akcji z nagrania. Zapraszam obejrzenia tego świetnego reportażu!

https://vod.pl/programy-onetu/onet-reportaz-poszukiwacze-cial-9072017/30ty7r7

 

 

3-ego Maja 2017 r. zostałem odznaczony przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego  Brązowym Krzyżem Zasługi nadanym przez Prezydenta RP.

Dwa tygodnie później wydobyłem ciało z dna jeziora Ełckiego, najprawdopodobniej zaginionego 6 lat wcześniej mieszkańca Ełku.

Media o nas-czyli nasza ściana prawie sławy.

Media o nas – Artykuł o naszej pracy w Tajlandii w gazecie Giżyckiej

Kilka dni przed naszym wyjazdem do Tajlandii zadzwonił telefon. Pan dziennikarz z „Giżyckiej” usłyszał o naszych przygodach od naszego znajomego i tak przez chwilę zostaliśmy bohaterami strony 7 w tej gazecie:)

Media o nas-artykuł „Wykarmieni wodą-tu zawsze jest tragedia” o działalności GSP RP na portalu INTERIA facet.

Artykuł o działalności ekipy GSP RP. O niełatwych decyzjach i sytuacjach związanych z głośnymi w mediach poszukiwaniami zaginionych. Na zdjęciach wypatrzycie moją facjatę. Link:

http://facet.interia.pl/meskie-tematy/news-wykarmieni-woda-tu-zawsze-jest-tragedia,nId,2314159

 

Media o nas – artykuł „Posłańcy bardzo złych wieści” o ciężkiej pracy ekipy GSP RP w TVP INFO.

Kolejny artykuł w tematyce poszukiwań i pracy GSP RP. W niektórych z tych nurkowań brałem udział. Link:

http://www.tvp.info/28042201/po-godzinach/poslancy-bardzo-zlych-wiesci/

 

Media o nas – artykuł o znalezieniu zaginionego wędkarza pod Poznaniem.

W tych poszukiwaniach i wydobyciu brałem udział:

Głos Wielkopolski:

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/a/wylowiono-cialo-zaginionego-wedkarza,11485646/

Gazeta Wyborcza:

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,21002281,odnaleziono-cialo-zaginionego-wedkarza-w-jeziorze-lusowskim.html

 

Media o nas – fragment Faktów TVN z poszukiwań na jeziorze Szeląg.

GSP RP po 9 latach od zaginięcia odnalazło człowieka. Brałem udział w tych poszukiwaniach, a nawet załapałem się na krótki wywiad.

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/18-09-2014-tragiczna-smierc-sprzed-lat-wreszcie-udalo-sie-odnalezc-cialo,1341631.html?playlist_id=20406

Media o nas-czyli nasza ściana prawie sławy.

źródło: Materiały GSP RP