Nurkowanie rekreacyjne, czyli przyjemność w mokrej wodzie!

 

Nurkowanie rekreacyjne. Zdjęcie z naszego klubowego wyjazdu Lunar Travel do Tajlandii w 2020.

Nurkowanie rekreacyjne. Zdjęcie z naszego klubowego wyjazdu Lunar Travel do Tajlandii w 2020.

Nurkowanie rekreacyjne. Odkryj z nami przyjemność z bycia mokrym pod ciśneniem!

Nurkowanie rekreacyjne to sport który balansuje na granicy tzw. „rekreacji” i szeroko pojętej „ekstremalności”. To od nas zależy w którą stronę pójdziemy. To od nas zależy czy zrobimy wszystko aby wydzielająca się w naszym ciele adrenalina była objawem kontrolowanej przyjemności, a nie panicznego strachu wywołanego sytuacją dużego stresu. Udział w dobrym i wymagającym szkoleniu oraz nabieranie po nim stopniowego doświadczenia to najlepszy sposób na LUNAR’ny FUN!

W wielu zakątkach świata takie nurkowanie nazywa się Fun Dive – czyli nurkowanie dla przyjemności. W Polsce często używamy określenia nurkowanie stażowe. Podczas zagranicznych podróży czy wakacji najprawdopodobniej będziecie zobligowani do skorzystania z oferty centrum nurkowego w którym „zaopiekuje się” Wami profesjonalny przewodnik lub instruktor. Nawet jeśli jesteście zaawansowanymi nurkami. Takie osoby spowodują , że nie stracicie czasu na odnalezienie się i naukę nawigacji w nowym miejscu.  Lokalni nurkowie zadbają o Wasze bezpieczeństwo, pokażą wszystko co najlepsze, najciekawsze i doprowadzą z punktu A do B bez błądzenia.

Wszyscy pod wodą znajda miejsce dla siebie.

Warto jest nie ograniczać swojego podwodnego doświadczenia tylko do wody niebieskiej, zielonej lub czarnej. Zimnej lub ciepłej. Słonej lub słodkiej. Głębokiej lub płytkiej. Otwartej lub zamkniętej. Z wrakami lub rafami. Większość z nas kocha wodę mokrą bez względu na „lub” i „ale”. Wszyscy pod wodą znajdą miejsce dla siebie.

Nurkowanie rekreacyjne w Polsce łączy się z nabraniem większego doświadczenia i respektu do wody. Każde zanurzenie w zimnej i mało przejrzystej wodzie wzbogaca nas o cenne doświadczenie opanowania swojego sprzętu, pływalności i kontaktu z partnerem.

Nurkowanie w wodach tropikalnych daje nam ogrom przyjemności, ale i doświadczenia nurkowania w prądach, przy dużym falowaniu w otoczeniu najróżniejszych zwierzaków.

W Klubie nurkowym Lunar Divers dążymy do tego aby wszyscy kursanci i klubowicze byli obnurkowani i doświadczeni w jak najszerszym wachlarzu wód polskich i światowych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i rodzinny klimat! Jeśli jesteś zainteresowany nurkowaniami w naszym gronie, napisz lub zadzwoń, a na pewno znajdziemy cos dla Ciebie!

Komentarze

Chcesz coś powiedzieć? Masz do tego prawo!
Ten Wpis nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Masz jakiś pomysł?

Przejdź do góry